Akkrum.net

De nieuwe trailerhelling van Akkrum komt mogelijk in de haven van watersportvereniging AWS Eendacht in Akkrum. De gemeente Heerenveen onderzoekt de mogelijkheden daartoe en is met betrokken partijen in gesprek over de haalbaarheid. Over de precieze plek zijn gemeente, de watersportvereniging en Jachtwerf Oost in gesprek.

De bestaande helling in de passantenhaven aan het Heechein in Akkrum blijft in functie totdat de nieuwe helling klaar is. Dat zal niet meer voor het komend watersportseizoen zijn, dat op 1 april 2023 begint. ,,Er is nog overleg, reken- en tekenwerk nodig. We hebben nog geen planning voor de aanleg. Het zou mooi zijn als de nieuwe helling voor watersportseizoen 2024 klaar is'', aldus een woordvoerster van de gemeente  Heerenveen.

Het uitgangspunt van AWS Eendracht is dat de gemeente ,,een aantrekkelijk aanbod moet doen voor we naar onze leden gaan'', reageert voorzitter Pieter van der Mark, ,,Het zijn onze leden die er uiteindelijk een beslissing over nemen'',

Foto's: Noordoost.nl/Alex J. de Haan

Nog geen reacties.

(advertentie)